استقرار عوامل وامکانات ضیافت خانه حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی (ع) درمرز مهران جهت خدمت رسانی به زوار

استقرار عوامل وامکانات ضیافت خانه حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی (ع) درمرز مهران جهت خدمت رسانی به زوار

ضیافت خانه حرم حضرت محمدهلال(ع) شنبه ۴شهریور در مرز مهران مستقر شد. این ضیافت خانه به مدت ۱۵ روز فعال خواهد بود و با طبخ و توزیع روزانه ۶ هزار پرس غذای تبرکی حضرت از زائران خروجی و ورودی مرز مهران پذیرایی خواهد کرد. ۵۵ خدمه از آستان مقدس به مرز مهران اعزام شده اند و در این ضیافت خانه به زائران خدمت رسانی خواهند کرد. این ضیافت خانه تا ۳ روز پس از اربعین در مرز مهران مستقر خواهد بود و علاوه بر غذا و میان وعده، هدایای فرهنگی هم بین زائران توزیع خواهد کرد. ضیافت خانه اربعینی حرم هلال بن علی(ع) در مرز مهران به صورت کاملا مردمی و با هزینه بانیان خیر و مردم اداره می‌شود.

استان اصفهان به عنوان یکی از استان های معین استان ایلام جهت خدمت رسانی به زائران اربعین انتخاب شده است و آستان محمدهلال(ع) به عنوان نماینده بقاع متبرکه این استان و ضیافت خانه آن به عنوان ضیافت خانه مرکزی جهت پذیرایی از زائران در مرز مهران فعالیت خواهد کرد. موکب حضرت محمدهلال(ع) هم هرساله در ایام اربعین در عمود ۱۱۲۴ محور نجف به کربلا خدمات متنوع پذیرایی، فرهنگی، بهداشتی درمانی و اسکان را به زائران ارائه می کند.

 

پرتال جامع آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) ، درگاهی است از مجموعه وب سایت های تحت وب آستان مقدس محمد هلال که کاربران و زائران در فضاي مجازي می توانند از خدمات ارائه شده در آن استفاده نمایند.

آدرس: استان اصفهان، شهرستان آران و بیدگل، خیابان محمد هلال (ع)

تلفن: 03154763163

فاکس : 0315476560

ایمیل : helalaliaran@gmail.com

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) می باشد

طراحی و توسعه گروه نرم افزرای نسیم کد